Bambi Plíce, průdušky, nos 2. kúra

Kód: 294
Značka: Joalis
808 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.2.2023
Možnosti doručení

Doplněk stravy

Přírodní sirupy pro děti se směsí rostlinných macerátů a vitaminů, zpracováno specifickou informační technologií. 

2.kúra  Bambi Symbiflor + Bambi Nasal

B.Symbiflor je zaměřen na udržení zdravého střevního prostředí. To bývá často porušeno užíváním různých léků, především antibiotik, ale také alergiemi a různými záněty zažívacího ústrojí. Návrat ke zdravému střevnímu prostředí je základním předpokladem tělesného i duševního zdraví dítěte. Střevo má důležitější vliv na dobrý zdravotní stav než si představujeme. Celostní medicína vyhodnotila různé příčiny poruch střevní mikroflóry a prostřednictvím imunitního systému se s nimi úspěšně vyrovnává.
 

B.Nasal je zaměřen na prevenci a podporu léčby opakujících se a chronických rým, za těmito nosními záněty stojí často alergie a záněty vedlejších dutin nosních. Preparát účinkuje především na tyto typy rým, přičemž není významné jaký alergen problémy vyvolává. Preparát je možné používat jako prevenci u dítěte, u kterého se rýmy pravidelně vyskytují v určitém období roku.  

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení:Bambi Symbiflor
invertní sirup (glukóza, fruktóza, voda a sacharóza), směs rostliných macerátů ve 20% etanolu: dobromysl lékařská - nať (Origanum vulgare), jitrocel kopinatý - list (Plantago lanceolata), pruskumník lékařský - list (Althaea officinalis), oves setý - semeno (Avena sativa), len setý - semeno (Linum usitatissimum), kys. askorbová (vitamin C), přírodní citronové aroma a riboflavin (vitamin B2).
Výrobek obsahuje stopové množství alkoholu.
 
Složení Bambi Nasal:
Invertní sirup (glukóza, fruktóza, voda a sacharóza), směs rostliných macerátů ve 20% etanolu: bez černý - květ (Sambucus nigra), ostropestřec mariánský - semeno (Silybum marianum), šalvěj lékařská - list (Salvia officinalis) vitamin C, vitamin E.
Výrobek obsahuje stopové množství alkoholu.
Dávkování:

děti od 3 do 8 let – 1x denně 2,5 ml; děti od 9 do 15 let – 2x denně 2,5 ml; osoby nad 15 let – 2x denně 5 ml. K dávkování použijte přiloženou odměrku, jinak může po přímém kontaktu lahvičky s ústy dojít ke kontaminaci výrobku. Dvacet minut před užitím a po užití sirupu nejíst, nepít čaj ani jiné aromatizované nápoje a nepoužívat výrobky obsahující mentol. Možno zapíjet čistou vodou. Nepoužívat kovovou lžičku. Pokud užíváte současně více přípravků Joalis, je nutné mezi užitím dodržovat pauzu 1 min.

Upozornění:

Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládat mimo dosah dětí. Případný sediment není na závadu.

Uchování:

Při teplotě od 5 do 25° C a za podmínek uvedených na vnějším obalu. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah přípravku nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.