Vaše příběhy

Jaroslav

Jaroslav přišel do poradny se zažívacími potížemi. Navíc pociťoval velkou únavu a deprese. Měřením jsme zjistili přítomnost helicobacter a také chlamydie pneumonie. Zažívací potíže ustoupily, ale únava a špatný psychický stav přetrvávaly. Pan Jarda byl v pracovní neschopnosti. Vyměřili jsme také zatížení štítné žlázy. Po její detoxikaci došlo ke zlepšení psychiky a pan Jarda se vrátil do práce. Nadále detoxikuje.

Radka, 34 let

Paní Radku trápila absence mensturace po vysazení HA. Lékař podal hormonální léčbu – menstruace se přesto nedostavila. Na hypothalamu jsme vyměřili borelii. Ukázlao se však, že právě zde je zakopaný pes. Po nasazení první kúry se v průběhu dvou týdnů dostavila menstruace, a to i bez hormonální léčby. Její cesta bude ještě dlouhá, ale pevně věříme, že pozitivní výsledky i toužebně očekávané těhotenství se dostaví.

Vendula, 27let

Vendulu postihly dva potraty. Našli jsme v organismu toxoplasmu. Po dvou kúrách otěhotněla, těhotenství i porod proběhly bez komplikací. Dnes má již druhé dítě.

Vlaďka

Paní Vlaďku trápil helicobacter, kterého se ani po dlouhé léčbě nezbavila. Zažívací potíže, nadýmání, pálení v krku , zadýchávání, to vše ji trápilo. Testováním jsme zjistili nejen toxin helicobacter, ale také chlamydie pneumonie. Postupně jsme detoxikovali zažívání, dýchací systém a psychiku. Došlo k výrazné úlevě a nyní odbouráváme další drobnější neduhy.

Alenka, 4 roky

Alenku trápily opakované rýmy, průdušky, zácpy, kožní potíže na rukou a nohou... Problém byl zjevný a měření to potvrdilo: intolerance lepku, mléčných výrobků, zátěž po očkování, zátěž po antibiotikách. Zaměřili jsme se na zátěže po očkování, dále na úpravu metabolismu a očistu dýchacího systému. Kůže v průběhu detoxikace zareagovala zhoršením, ale to je běžný proces. Dnes Alenka dobře prospívá a kůže je v pořádku. 

Terezie, 72 let

Přišla o holi, byla vyčerpaná. Silné bolesti a otoky nohou, hlavně kolen ji trápily již dlouhou dobu. Toxická mapa prozradila silné zatížení ledvin, přetížený lymfatický systém a určitou formu strachu . Po týdnu detoxikace se bolesti silně zhoršily. Paní Terezie však vydržela a pokračovala. Bolesti ustoupily, přibyla energie a hlavně chuť žít. Převrátila svůj život naruby. Změnila také stravu, začala chodit na procházky a v lázních i tancovala :-).

Martin 11let

Opakované bolesti hlavy asi 2-3roky. Veškerá lékařská vyšetření negativní, nebývá nemocný,žádné zažívací potíže, občas únava.

Vytestováním zjišťuji zátěž po očkování a přetížená játra. Při první kůře po několika dnech dochází k reakci a hlava bolí 2týdny téměř v kuse. Pak bolest ustupuje. Objevuje se ještě jednou před dobráním. Ve druhé kůře žádné reakce a bolesti se nevrátily.

V praxi jsem zjistila, že chlapci jsou mnohem citlivější na zátěž po očkování a právě bolest hlavy je nejčastější projev .