Konopný Táta konopná káva 250g

Kód: 405
230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2022

Výjimečná výrazná káva s jemnou chutí oříšků


Spojením lahodné chuti konopných semínek a čerstvě pražené kávy s nádechem čokolády a nízkém stupněm kyselosti vznikl ideální teplý nápoj pro jakoukoli příležitost. Mletou konopnou kávu si můžete uvařit na turka, v pressovaru, přes filtr, nebo french press.


Kdy pít? Vychutnejte si kávu před náročným dnem, při odpolední siestě, relaxaci, setkávání s Vašimi blízkými.


Obsah: 250 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Čerstvě pražená káva, konopná semínka

Káva s konopným semínkem ? 

Konopný Táta se zamyslel a napadlo jej vytvořit konopnou kávu. K čemu by takové spojení bylo dobré...? Není to káva jakou běžně znáte....  Konopná káva je exkluzivní, výrazná a přesto má jemnou chuť oříšků, která je typická pro konopné semínka a konopný olej

Jak konopnou kávu připravit? 

Konopná káva je umletá co nejvíce univerzálně. Síla umletí ovlivňuje výslednou chuť. Kávu si můžete zalít "na turka", připravit ji v pákovém kávovaru, ve french pressu, tak i jako filtrovanou či překapávanou kávu.

Použijte vodu o teplotě 95 stupňů , zalijte kávu, aby byla všechna pod vodou a po 1 minutě dolijte zbylou vodu, nechte 3 minuty v klidu. Pak už jen vychutnávejte.

Účinky konopné kávy 

Díky kávě i konopným semínkům je to nápoj plný antioxidantů. A o antioxidantech se často píše že dokáží přispět k duševní pohodě, zpomalují stárnutí, chrání před srdečními nemocemi a také zlepšují imunitní systém. Můžou Vás tedy ochránit před chřipkou a nachlazením.

Zároveň díky kofeinu získáte novou energii a díky bílkovinám v semínkách se nebudete cítit hladoví. Konopná káva Vás překvapí hned po prvním šálku.