Konopná káva

1 položek celkem
Konopny tata konopna kava 1
230 Kč

Výjimečná výrazná káva s jemnou chutí oříšků Spojením lahodné chuti konopných semínek a čerstvě pražené kávy s nádechem čokolády a nízkém stupněm kyselosti vznikl ideální...

405

Konopná káva je výrazná a přesto má jemnou chuť oříšků, která je typická pro konopné semínka i konopný olej. Káva je 100% arabica a má nádech hořké čokolády. Zároveň je s minimální kyselostí. Konopná semínka mixujeme společně s kávou v ideálním poměru, dle vlastní receptury. Podařilo se nám tak vystihnou výjimečnost obou surovin.

Výjimečná výrazná káva s jemnou chutí oříšků

Konopná semínka dodají lahodnou oříškovou chuť kvalitní 100% Arabice, která je bez kyselosti. 

Kombinace  konopných semínek s jemnou oříškovou chutí a kvalitní 100% Arabicou s nádechem hořké čokolády a zároveň bez kyselosti vytváří vyjímečnou kombinaci výrazné a přesto jemné 

Konopná semínka dodávají jemnou oříškovou chuť. Základem je nejoblíbenější Brazilská káva  použitá 100% arabika, která má nádech hořké  čokolády (bez kyselosti)

KÁVA S KONOPNÝM SEMÍNKEM? 

Když nás to napadlo poprvé tak jsme trochu zbystřili. Je nutné dávat konopí opravdu do všeho, co běžně používáme? K čemu by takové spojení bylo dobré...? No a pak jsme si nechali vyrobit testovací vzorky. Nedá se říct, že by to bylo káva, jakou znáte z kaváren a automatů. Konopná káva je exkluzivní, výrazná a přesto má jemnou chuť oříšků, která je typická pro konopné semínka a konopný olej. 

JAK KONOPNOU KÁVU PŘIPRAVIT? 

My ji nejraději chystáme pro návštěvy, které se u nás zdrží trochu déle. U šálku konopné kávy se skvěle povídá a tahle káva je ideální pro zvolnění a zklidnění po náročné práci. Protože máme rádi kávu silnější dáme si 6 lžiček konopné kávy na 150 ml vody = to jsou 2 šálky. Kávu nasypeme do french pressu a pomalu zalijeme 95–ti stupňovou vodou. Vodu nelijeme všechnu, jen tak, aby byla všechna káva ve vodě. Po 1 minutě dolijeme zbytkem vody a necháme další 3 minuty v klidu. Nakonec začneme velmi pomalu stlačovat french press a ihned podáváme. 

KONOPNÁ KÁVA A JEJÍ VÝROBA 

Kávu pro naši konopnou kávu nám připravuje a praží rodinná pražírna z Těrlicka. Rádi spolupracujeme s lokálními dodavateli. Věříme, že jen pozitivní přístup vede k úspěchu. Společně jsme vybrali brazilskou kávu, která patří mezi nejoblíbenější kávy na světe. Jedná se o 100% arabiku, která má nádech hořké čokolády a zároveň je bez kyselosti. K těmto skvělým kávovým zrnům přidáváme konopné semínka a mixujeme v ideálním poměru, dle vlastní receptury. Díky tomu se nám daří vystihnout výjimečnost obou surovin. 

ÚČINKY KONOPNÉ KÁVY 

Káva s konopným semínkem má účinky po obou svých surovinách. Díky kávě i konopným semínkům je to nápoj plný antioxidantů. A o antioxidantech se často píše že dokáží přispět k duševní pohodě, zpomalují stárnutí, chrání před srdečními nemocemi a také zlepšují imunitní systém. Můžou Vás tedy ochránit před chřipkou a nachlazením. Zároveň díky kofeinu získáte novou energii a díky bílkovinám v semínkách se nebudete cítit hladoví. Naše konopná káva Vás překvapí hned po prvním šálku.