Konopná káva

1 položek celkem
Konopny tata konopna kava 1
230 Kč

Výjimečná výrazná káva s jemnou chutí oříšků Spojením lahodné chuti konopných semínek a čerstvě pražené kávy s nádechem čokolády a nízkém stupněm kyselosti vznikl ideální...

405

Konopná káva je výrazná a přesto má jemnou chuť oříšků, která je typická pro konopné semínka i konopný olej. Káva je 100% arabica a má nádech hořké čokolády. Zároveň je s minimální kyselostí. Konopná semínka mixujeme společně s kávou v ideálním poměru, dle vlastní receptury. Podařilo se nám tak vystihnou výjimečnost obou surovin.

Výjimečná výrazná káva s jemnou chutí oříšků

Konopná semínka dodají lahodnou oříškovou chuť kvalitní 100% Arabice, která je bez kyselosti. 

Kombinace  konopných semínek s jemnou oříškovou chutí a kvalitní 100% Arabicou s nádechem hořké čokolády a zároveň bez kyselosti vytváří vyjímečnou kombinaci výrazné a přesto jemné 

Konopná semínka dodávají jemnou oříškovou chuť. Základem je nejoblíbenější Brazilská káva  použitá 100% arabika, která má nádech hořké  čokolády (bez kyselosti)

KÁVA S KONOPNÝM SEMÍNKEM? 

Když nás to napadlo poprvé tak jsme trochu zbystřili. Je nutné dávat konopí opravdu do všeho, co běžně používáme? K čemu by takové spojení bylo dobré...? No a pak jsme si nechali vyrobit testovací vzorky. Nedá se říct, že by to bylo káva, jakou znáte z kaváren a automatů. Konopná káva je exkluzivní, výrazná a přesto má jemnou chuť oříšků, která je typická pro konopné semínka a konopný olej. 

JAK KONOPNOU KÁVU PŘIPRAVIT? 

My ji nejraději chystáme pro návštěvy, které se u nás zdrží trochu déle. U šálku konopné kávy se skvěle povídá a tahle káva je ideální pro zvolnění a zklidnění po náročné práci. Protože máme rádi kávu silnější dáme si 6 lžiček konopné kávy na 150 ml vody = to jsou 2 šálky. Kávu nasypeme do french pressu a pomalu zalijeme 95–ti stupňovou vodou. Vodu nelijeme všechnu, jen tak, aby byla všechna káva ve vodě. Po 1 minutě dolijeme zbytkem vody a necháme další 3 minuty v klidu. Nakonec začneme velmi pomalu stlačovat french press a ihned podáváme. 

KONOPNÁ KÁVA A JEJÍ VÝROBA 

Kávu pro naši konopnou kávu nám připravuje a praží rodinná pražírna z Těrlicka. Rádi spolupracujeme s lokálními dodavateli. Věříme, že jen pozitivní přístup vede k úspěchu. Společně jsme vybrali brazilskou kávu, která patří mezi nejoblíbenější kávy na světe. Jedná se o 100% arabiku, která má nádech hořké čokolády a zároveň je bez kyselosti. K těmto skvělým kávovým zrnům přidáváme konopné semínka a mixujeme v ideálním poměru, dle vlastní receptury. Díky tomu se nám daří vystihnout výjimečnost obou surovin. 

ÚČINKY KONOPNÉ KÁVY 

Káva s konopným semínkem má účinky po obou svých surovinách. Díky kávě i konopným semínkům je to nápoj plný antioxidantů. A o antioxidantech se často píše že dokáží přispět k duševní pohodě, zpomalují stárnutí, chrání před srdečními nemocemi a také zlepšují imunitní systém. Můžou Vás tedy ochránit před chřipkou a nachlazením. Zároveň díky kofeinu získáte novou energii a díky bílkovinám v semínkách se nebudete cítit hladoví. Naše konopná káva Vás překvapí hned po prvním šálku.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení