Konopný Táta Konopná mast čistá 80ml

Kód: 400
290 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2022

První česká konopná mast s certifikátem obsahu účinného CBD. Obsahuje také terpeny a flavonoidy z konopí.

Kdy se hodí: 

  • na ekzém i na akné na hemoroidy na problémy s opary
  • suchá, praskající kůže
  • potíže s křečovými žílami


Objem: 80ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Petrolatum, Cannabis sativa seed oil

CBD (kanabidiol) je farmakologicky nejúčinnější složkou kanabinoidního komplexu. Je antiseptický, protizánětlivý, zklidňující, ulevuje od bolesti, potlačuje svalové křeče. Jeho účinky jsou patrné při léčbě kožních onemocnění, nebo jejich projevů. je vhodný například na atopický ekzém, lupénku, akné, seboreu, opruzeniny i jizvy.  

Používání a účinky konopné masti

Konopnou mast natřete na postižená místa jednou nebo vícekrát za den, podle potíží . Menší obtíže - stačí použít ráno a večer. Větší obtíže - vícekrát za den. Vhodné postižená místa udržovat namazaná celý den.   

Výroba konopné masti

Konopný Táta dlouhým vývojem a testováním účinků našich mastí vytvořil jedinečnou metodu, díky které je schopen do masti dostat maximální množství účinných látek obsažených v konopí, především pak cannabidiol CBD. Konopné listy i konopná semínka stlačuje při vysokém tlaku a zároveň při přímém kontaktu z masťovým základem. Masti mají vysoký obsah kanabinoidního komplexu s převahou kanabidiolu CBD, deklarovaný akreditovanou laboratoří. Konopí pro výrobu vlastních mastí pěstuje  na vlastním poli, které ručně sklízí. Následně konopí usuší ve speciální sušičce a má ho připravené pro postupnou výrobu. Konopnou mast vaří několikrát do měsíce. Masti jsou tak vždy "čerstvé."