Konopný Táta Konopný čaj Krevní tlak 50 g

Kód: 402
135 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2022

Optimalizace krevního tlaku a podpora srdeční činnosti


Konopný Táta
vytvořil konopnou směs, která díky svému složení - 70% konopí, meduňka, hloh, jinan, mateřídouška, jmelí a srdečník je  vhodná pro každého kdo potřebuje dostat vysoký tlak pod kontrolu a na optimální úroveň. 


Kdy směs pít:  snížení vysokého tlaku, p
odpora činnosti oběhové soustavy, zlepšení mikrocirkulace krevního systému a pomáhá při běžné činnosti cévní soustavy.


Čaj nepůsobí omamně a nejlepší výsledky poznáte při pravidelném užívání. 


Obsah: 50 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: 70% Konopí, Meduňka nať, Hloh list s květem, Hloh plod, Jinan list, Mateřídouška nať, Jmelí nať, Srdečník nať

Upozornění: Není vhodný pro osoby s nízkým krevním tlakem, děti do 15 let, těhotné a kojící ženy

Ruční sběr konopí 

Díky ručnímu sběru konopí najdete v čaji konopné listy, květy případně trochu semínek a větviček. V celé rostlině konopí jsou obsažené kanabidioly, terpeny, flavonoidy, vitamíny a minerály. Konopný čaj je vhodný pro zklidnění mysli, uvolnění tělesného pnutízlepšení spánku.  

Příprava KONOPNÉHO ČAJE

Vyzkoušejte více způsob příprav a také vylaďte Váš oblíbený postup k dokonalosti. Výslednou chuť nejvíce ovlivňuje množství konopí, teplota vody a doba louhování. Po přípravě určitě čaj zceďte, aby nezhořkl. Pokud Vám čaj přijde silný při příští přípravě dejte méně čaje, nebo zalijte chladnější vodou, případně nechte kratší dobu louhovat. 

Příprava do hrníčku

2 čajové lžičky sypaného konopného čaje zalijte cca 250ml cca 85ºC vody. (uvařenou vodu nechte zhruba 5 minut odstát). Louhujte 4 minuty, čaj sceďte a přidejte pár kapek konopného oleje, ghí, nebo kokosového oleje. Za zhruba 5 minut je čaj příjemně teplý a má lahodnou chuť.
Tip: Přípravu si usnadníte s čajovým sítkem (bambusovým i nerezovým).

Příprava ve french pressu

Na cca 800 ml vody použijte 5 polévkových lžic sypaného konopného čaje. Konopí zalijte zhruba 85ºC vodou (zhruba 5 minut po dovaření v rychlovarné konvici) a nechejte 5 minut odstát. Poté stlačte french press a čaj přelijte do konvice (aby nedocházelo k dalšímu louhování). Přidejte lžičku kokosového, nebo konopného oleje, případně kousek másla a za 10 minut máte lahodný nápoj pro relaxaci, zklidnění a spánek.