Konopný čaj

KDY SI DOPŘÁT KONOPNÝ ČAJ?

Konopný čaj si dopřejte, když potřebujete uvolnit napětí  mysli i těla. Pití konopného čaje odpoledne a navečer má relaxační účinky a zklidní mysl .  Výborný pomocník při potížích se spánkem. Je vhodné pravidelné pití . Konopný čaj nepůsobí omamně.

KONOPNÝ TÁTA VYUŽÍVÁ VŠE, CO KONOPÍ DÁVÁ

V čajích najdete kromě listí, také semínka, a další části konopí. Jedná se totiž o části konopí, které také obsahují léčivé látky.  Konopný Táta si přeje dostat z konopí vždy co nejlepší účinky.  Ke konopí přidává bylinky a další plody přírody. Díky nim konopnému čaji  zvednou účinnost v určité oblasti. 

JAK PŘIPRAVIT LAHODNÝ KONOPNÝ ČAJ ?

Polévkovou lžíci konopné směsi zalijte cca 250 ml vody. Pokud chystáte čaj do konvice, a budete ho mít tedy více, přidejte ještě půl až celou lžíci navíc. Jakmile máte vodu uvařenou, nechejte ji chvíli odstát. Nechceme přece čaj spařit, ale chceme ho pomalu louhovat. Ideální teplota pro zalití směsi je tedy cca 85°C. Poté nechte zhruba 5 minut odstát a jakmile je čaj příjemně teplý, tak ho sceďte a přidejte lžičku konopného oleje, ghí, nebo jiného tuku. - cca za 5 minut si můžete užít lahodnou chuť a začít relaxovat.