Květ života - stříbrný přívěsek

Kód: 415
650 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Květ života - stříbrný přívěsek  

Je symbolem moudrosti, vhledu do problémů a porozumění 

Dámský šperk s originálním a elegantním designem. Česká ruční výroba.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Symbol Květu života  

Květ života. je prastarý posvátný symbol, který harmonizuje  tělo i duši, dodává energii a pomáhá napojit se na vesmírné světlo.

Přívěšek je doplněný o povrchovou úpravou rhodiování  jako efektivní ochrana stříbra i pro jeho luxusnější vzhled.

Popis

Květ života. je prastarý posvátný symbol, který harmonizuje  tělo i duši, dodává energii a pomáhá napojit se na vesmírné světlo.

Květ života je jeden z nejvýznamnějších symbolů posvátné geometrie. Představuje diagram stvoření prostoru, času, veškeré hmoty i života. Jedná se o grafický zápis souhry neviditelných energií, propojení vláken života se všemi body koncentrace. Je to náčrt prapůvodního božského záměru, podle nějž je vše stvořeno a existuje ve svých nejrůznějších proměňujících se podobách. Obsahuje veškeré definice a algoritmy, platné pro všechny životní formy. Je to dokonalý božský plán, v němž má vše své místo a účel. Květ života je všude kolem nás, dokonce i v nás samotných, je podstatou všeho. Je to dokonalá souhra neviditelných energií, tvořící společně Jednotu, v níž má i ta nejnepatrnější částečka svůj vlastní význam. Je symbolem moudrosti, vhledu do problémů a porozumění. Člověk je díky němu schopen proniknout do podstaty věci a odhalit pro sebe samého jeho jedinečné charakteristiky. Jedná se o jeden z nejsilnějších symbolů, který nám dává naše kořeny, ale zároveň jsme schopni díky němu vystoupat výš a vidět dál. Nošením o sebe Vám předá svoji energii i sílu vhledu do podstaty věcí.

 Proč tento šperk a proč od nás:

Šperk s originálním a elegantním designem, který od nákresu až po finální produkt vzniká pod rukama našich šperkařů. Většina naší práce je prováděna ručně. Tak můžeme do každého našeho šperku vkládat péči, lásku a úctu k řemeslu a vy ho poté můžete nosit (nebo darovat) jako osobní artefakt, který má svoji cenu, svoji váhu a svoji historii. Šperk, který byl stvořen přímo pro Vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální ruční české šperky
Určení: Dámský / Pánský
? Druh šperku: Přívěsek
Materiál: Stříbro 925/1000
Povrchová úprava: Rhodium
Rozměry:
Hmotnost: 2,6g
Katalog.číslo: 441 628
Štítky: Přívěsek, Stříbrný přívěsek