Nekonečno s kamínky - zlatý náramek

Kód: 1296/ZLA 1296/ZLA2 Zvolte variantu
3 650 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Nekonečno s kamínky zlatý náramek

Zlatý přívěsek se symbolem nekonečna, který je doplněný pěti kamínky.

Dámský šperk s originálním a elegantním designem. Česká ruční výroba.

Na objednávku. Doba výroby 1-3 týdny.

Na objednávku. Doba výroby 1-3 týdny

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řetízek má nastavitelnou délku díky zapínání se sedmi kroužky. Délka náramku je 16cm + prodloužení řetízku (adjusta), díky kterému můžete délku náramku snadno upravovat a přizpůsobit. Pokud preferujete jinou délku náramku, napište nám to prosím do poznámky a my náramek vyhotovíme podle Vašeho přání.

Díky porhodiování celého šperku, je odolnější vůči poškrábání než jak je to u běžného zlata.

Šperk z přírodního drahého kovu vám dodá sílu a ukáže vaši úctu k životu. Věříme, že vám bude dělat radost a dodá životní energii.

Nekonečný vesmír? Nekonečná láska? Symbol nekonečna zobrazuje myšlenku: „Vše je jedno.“ Vše je jedním, protože se nakonec vše opět vrátí do počátečního bodu.
Symbol, který pochází ze Starověkého Egypta, kde byl nalézán v hrobkách, byl známý i během Středověku a byl obvykle zobrazován jako had, který se zakusuje do svého ocasu. Znázorňoval tak ležatou osmičku. Nekonečno. Symbol ukazující nekonečnou, stále se rodící i končící cestu. Znázorňující cyklus. Cyklus jako dokonalý proces, který prostupuje celou přírodou, i námi!

 Šperk s originálním a elegantním designem, který od nákresu až po finální produkt vzniká pod rukama našich šperkařů. Většina naší práce je prováděna ručně. Tak můžeme do každého našeho šperku vkládat péči, lásku a úctu k řemeslu a vy ho poté můžete nosit (nebo darovat) jako osobní artefakt, který má svoji cenu, svoji váhu a svoji historii. Tento proces si vyžaduje svůj nezbytný čas, proto šperk, který máme skladem, odesíláme do týdne, zlatý šperk a šperk, který jde do výroby, zpravidla do dvou týdnů. Jen tak mu můžeme dát nezbytnou péči. Je to šperk, který byl stvořen přímo pro Vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální ruční české šperky
Určení: Dámský
? Druh šperku: Náramek
Materiál: Zlato, ryzosti 585/1000
Barva zlata: Bílá / žlutá
Počet karátů: 14 K
Hmotnost: 1,80g
? Kameny: 5x zirkon 1,2mm
? Štítky: Zlatý náramek
Délka: 16cm + adjusta (prodloužení)
Katalogové číslo: 461 149-1