O detoxikaci

Zdraví ve 3 krocích 

1. detoxikace – odstranění patogenů z těla ven

2. výživa organizmu – doplnění potřebných látek a živin

3. udržení dobré kondice – vyhovující životní styl – to už je jen na vás ….. 


Co je detoxikace?

Detoxikace je proces, při kterém se odstraňují z organizmu látky, které negativně ovlivňují naší fyzickou i psychickou kondici.

Metoda C.I.C. Joalis vnímá člověka v co nejširších souvislostech a jde za pravou příčinou onemocnění. Je založena na postupné aplikaci konkrétních přípravků, které pomáhají uvolňovat a vylučovat z těla toxiny (těžké kovy, chemie, zátěže z potravin, patogenů, mikroorganismů apod.).

Jsou podávány v logicky na sebe navazujícím sledu, tak aby došlo v nejkratší možné době k obnovení přirozené obranyschopnosti. 


Využití potenciálu přípravků Joalis

Krátkodobé potíže: 1 až 4 přípravky v jedné kúře – vhodné při dobré fyzické a psychické kondici. Využívejte celý přípravek či kúru.

Dlouhodobé potíže: 1 a více kúr o 1-4 přípravcích, tedy řízená a kontrolovaná detoxikace – vhodné při dlouhodobě snížené kondici a obranyschopnosti. Dlouhodobé opakování stejného přípravku nebo kúry nevede k potřebnému výsledku.

Doporučujeme, aby jste se na nás obrátili. Společně sestavíme kúru pro vás „šitou na míru“ a výsledky budou viditelnější a rychlejší

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení