O detoxikaci

Zdraví ve 3 krocích 

1. detoxikace – odstranění patogenů z těla ven

2. výživa organizmu – doplnění potřebných látek a živin

3. udržení dobré kondice – vyhovující životní styl – to už je jen na vás ….. 


Co je detoxikace?

Detoxikace je proces, při kterém se odstraňují z organizmu látky, které negativně ovlivňují naší fyzickou i psychickou kondici.

Metoda C.I.C. Joalis vnímá člověka v co nejširších souvislostech a jde za pravou příčinou onemocnění. Je založena na postupné aplikaci konkrétních přípravků, které pomáhají uvolňovat a vylučovat z těla toxiny (těžké kovy, chemie, zátěže z potravin, patogenů, mikroorganismů apod.).

Jsou podávány v logicky na sebe navazujícím sledu, tak aby došlo v nejkratší možné době k obnovení přirozené obranyschopnosti. 


Využití potenciálu přípravků Joalis

Krátkodobé potíže: 1 až 4 přípravky v jedné kúře – vhodné při dobré fyzické a psychické kondici. Využívejte celý přípravek či kúru.

Dlouhodobé potíže: 1 a více kúr o 1-4 přípravcích, tedy řízená a kontrolovaná detoxikace – vhodné při dlouhodobě snížené kondici a obranyschopnosti. Dlouhodobé opakování stejného přípravku nebo kúry nevede k potřebnému výsledku.

Doporučujeme, aby jste se na nás obrátili. Společně sestavíme kúru pro vás „šitou na míru“ a výsledky budou viditelnější a rychlejší