O mně

foto

Vlaďka Málová
Certifikovaná detoxikační poradkyně metody C.I.C., lektorka Řízené a kontrolované detoxikace

S metodou C.I.C. pracuji a žiji od jejího vzniku, tedy 20 let. Od roku 2007 jsem lektorkou metody pro začínající terapeuty. V roce 2016 jsem připravila projekt Celoročního kurzu Joalis a jsem jeho lektorkou pro stávající a pokročilé terapeuty.

Mé první setkání s jinou, než západní medicínou se uskutečnilo okolo roku 1992. Má dcera byla stále nemocná – ekzém opakovaně střídal kašel a nic nezabíralo.

Druhé setkání bylo osudové – osud tomu zřejmě chtěl, a tak mne začal ještě intenzivněji připravovat na budoucí terapeutickou práci. Příprava to byla, skutečně náročná. Zasáhla mne obrovská únava, neschopnost, jakkoliv fungovat. Stavy naprosté letargie střídaly smutek a beznaděj z toho, že bych měla začít něco dělat, ale že to zkrátka nejde. Dle posudku západní medicíny jsem byla zcela zdráva, tudíž jsem dostala nálepku nevyrovnaného člověka – diagnózu, kterou si denně neprávem vyslechne tolik lidí.

S odstupem času jsem za tuto zkušenost vděčná. Díky tomu, že jsem prožila, a přežila, své osobní peklo. Nyní dobře vím, o čem mí klienti hovoří. Vím, jak se cítí. Vím, jaké to je, jen přežívat… 

A už také vím, jak pomoci. A dělám to ráda. Má práce mě pořád baví, naplňuje a neustále překvapuje svými výsledky. Velké pozitivní změny mých klientů jsou tou nejlepší odměnou a motivací pokračovat v tomto poslání dál. 

Komu a jak pomáhám?

 • Od přežívání zpátky k žití. Lidem, kteří se ocitli na kolotoči nevysvětlitelných fyzických i psychických nepohod a potíží. Pomáhám jim překonat fázi přežívání a začít plnohodnotně žít (až 50 % mých klientek nežije svůj vlastní život, jsou ovládány okolnostmi, mimo jiné i vlastním hormonálním systémem, který je v nerovnováze).
 • Ženám trpícím potížemi s otěhotněním (tímto tématem se blíže zabývám již více než 4 roky, a to od své první přednášky s názvem Detoxikace před početím) 38 zdravých narozených dětí vypovídá samo o sobě a o kladných výsledcích.
 • Dětem, které jsou opakovaně nemocné, neprospívají, nebo mají jiné potíže.
 • Lidem, kteří se necítí dobře (každá nemoc je mozaikou, a naším společným úkolem je mozaiku rozbít, aby nemoc neměla šanci vzniknout).

Jsem vaším poradcem, průvodcem a společníkem na vaší cestě. Kráčet po ní musíte vy sami. Je to Vaše cesta...

 O mně v kostce:

 • Pracuji se Salvií, Titaniem, programem pro odkyselení, odblokování podle Brandona Bayse.
 • Vzdělání v oboru Chemie.

Absolvované semináře, certifikáty:

 • Semináře Intenzivní cesta – Brandon Bays, Simona Wenger, Švýcarsko (jako účastník a trenér)
 • Analýza prvků – MUDr. Jaroslav Orlík
 • Araretama – cesta empatie – 3 roky, PhDr. Ingrid Suková, CSc.
 • Klasická homeopatie – 3 roky, Prague College of Classical Homeopathy 
 • Zdraví díky odkyselení – certifikovaný seminář Dr.H.C. Peter Jentschura, Německo
 • Meridiánové masáže – kvalifikovaný kurz MUDr. Zdeněk Šos

Vladka-malova

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení