OX-Y-GEN ANTIOXIDANT FORMULA

Kód: 1389
1 330 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

OX-Y-GEN   Antioxidant formula

nápoj v prášku podporuje normální funkci imunitního systému, ochranu buněk imunitního systému před stresem (měď, mangan, selen, zinek, vitamíny C,E a B2 přispívají k ochraně buněk před antioxidačním stresem,  specializaci buněk imunitního systému (vitamín A- z betakarotenu, zinek a vitamin B12 při dělení buněk) 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nápoj v prášku OX-Y-GEN podporuje:

                                             Normální funkci imunitního systému

Úkolem našeho imunitního systému je chránit náš organismus před potenciálně škodlivými strukturami . Tuto funkci plní náš imunitní systém velice komplexním způsobem. Pro schopnost imunitní odpovědi a reakce našeho ochranného systému je přitom zvláště důležité, aby v organismu byly přítomny regulující mikroelementy (vitaminy a stopové prvky). Normální funkci imunitního systému podporují vitaminy řady A (z beta karotenu), C, D3, B6, a vitamin B12 i stopové prvky železo, měď, selen a zinek.

                                           Specializaci buněk imunitního systému

Zatímco některé buňky imunitního systému plní funkci obecné imunitní ochrany, jiné se specializují na ochranu před specifickými a organismu potenciálně škodlivými strukturami. Vitamin A (z beta karotenu) hraje významnou roli při specializaci buněk, zinek a vitamin B12 pak při dělení buněk.

                               Ochranu buněk imunitního systému před oxidačním stresem

Právě v rámci imunitní odpovědi dochází často k nadměrné tvorbě radikálů a peroxidů, které zatěžují organismus. V těchto situacích je důležité, aby byly tělesné ochranné systémy (antioxidanty) vzájemně dobře sladěny. Měď, mangan, selen, zinek, ale i vitaminy C, E a B2 přispívají k ochraně buněk před oxidačním stresem.

 

Doporučené denní dávkování: Užíváme 1x denně. Rozmícháme obsah sáčku (cca 15g) ve 250 ml běžné pitné vody, dobře zamícháme a vypijeme. Pomerančová příchuť.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 24 °C.

Notifikováno MZ ČR jako doplněk stravy.