Strom života - stříbrný přívěsek- velký

Kód: 412
999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Strom života - stříbrný přívěsek-velký

Připomíná a ukazuje životní sílu. 

Dámský šperk s originálním a elegantním designem. Česká ruční výroba.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Strom života - Stříbrný přívěsek  

 Dámský šperk dodávající sílu a lásku k životu samému.

 Šperk s originálním a elegantním designem, který od nákresu až po finální produkt vzniká pod rukama českých šperkařů. Většina práce je prováděna ručně. Do každého jejich šperku vkládají péči, lásku a úctu k řemeslu již 30 let a vy ho poté můžete nosit (nebo darovat) jako osobní artefakt, který má svoji cenu, svoji váhu a svoji historii. Šperk, který byl stvořen přímo pro Vás a dodá Vám neodolatelný lesk!

 Význam Stromu života

Strom života, který je častým motivem nejen v náboženstvích, ale i ve filozofii nebo mytologii, nám připomíná myšlenku, že veškerý život na Zemi má společné kořeny. I když se koruna stromu rozvětvuje a jednotlivé větve míří různými směry a rozpínají se, strom vždy čerpá svoji životní sílu ze země. V zemi vyklíčil a je s ní neustále životně propojen.
Tak je to i s námi lidmi.
My všichni jsme jako listy téhož stromu. Co udělá jeden, ovlivní ten druhý. Žijeme v symbióze, jejíž harmonii není dobré porušit. Chraňme si ji a udržujme ji. Aby náš společný strom života nadále rostl a neztrácel svoji životní sílu! Žijme uvědomělý život.
Strom svojí rozvětvenou korunou symbolizuje propojení všeho živého na naší planetě. Lidé, živočichové i rostliny tvoří společně živý ekosystém, jehož části reagují jedna na druhou, vzájemně se ovlivňují, žijí v symbióze.
Připomeňme si tuto harmonii symbolem Stromu života, který nám bude dodávat hlubokou sílu každý den!
Starejme se o svoji Zemi! Strom života nám může každý den připomínat naše životně důležité propojení, které s ní máme, a dodávat nám životní energii k našemu růstu!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Originální ruční české šperky
Určení: Dámský
? Druh šperku: Přívěsek
Materiál: Stříbro 925/1000
Povrchová úprava: Rhodium
Rozměry: 3,7cm x 2,8cm
Hmotnost: 6,7g
Katalogové číslo: 441 580/
Štítky: Stříbrný přívěsek, Strom života