C.I.C

Řízená a kontrolovaná detoxikace dle MUDr. J.Jonáše

Co je řízená a kontrolovaná detoxikace ?

Komplexní řešení zdravotních potíží, hledáním jejich příčin.

Každý zdravotní problém je vyvrcholení většího či menšího nakupení několika toxických zátěží. Před tím nás tělo upozornila bolestí, únavou, rýmou atd. Pokud jsme příznaky potlačili a nevěnovali dostatečnou pozornost odhalení jejich příčin, po nějaké době potíže přejdou do akutního zdravotního problému. Pokud stav léčíme, ale neodstraníme příčiny přechází stav do chronické podoby. A pak se léčí vždy jen důsledky. Příčiny přetrvávají, protože je nikdo nehledá a nezná.

Z našeho fyzického a psychického zdraví nám pak zbývá čím dál tím méně.

… CH C E T E T A K Ž Í T ? ? ?

Pokud ne, tak právě pro Vás je řízená a kontrolovaná detoxikace spolehlivá cesta, jak se navrátit k fyzické a psychické pohodě.

Jak hledáme příčiny ?

Nejvhodnější a seriózní metodou je podrobný test, který je odvozen z elektroakupunkturní metody.

Metoda využívá poznatků staročínské medicíny o tom, že sledováním jistých bodů na těle lze usuzovat na procesy uvnitř organismu.

Používám přístroj „Salvia“, který z této metody vychází. Z tohoto testu zjistím individuální toxickou mapu. Zjistím nejen jaké toxiny škodí v organismu daného člověka, ale také kde a na co mají především vliv.

Zjištěním toxické mapy a jejich souvislostí poskládám s klientem mozaiku jeho fyzických a často i psychických potíží.

Jak detoxikace probíhá ?

Na základě testu stanovím nejvhodnější kombinaci preparátů přesně cílených na daný problém. Tuto kombinaci klient užívá podle doporučení.

V průběhu detoxikace ( kdykoliv dle potřeby ) má klient možnost se mnou konzultovat případné projevy telefonicky nebo osobně, tak aby věděl co a proč se v organismu děje a jak si pomoci.

Účinnost preparátů kontroluji na přístroji vždy za určité období ( cca 2měsíce).

Pomocí nového testu stanovím pokračovací kůru s novými preparáty. Tímto způsobem cíleně odstraňujeme s klientem příčiny potíží.

Jaké preparáty používám a co je informační medicína ?

Detoxikace organismu je spojená s novým oborem nazývaným informační medicína.

Používám přírodní komplexy s obsahem rostlinných výtažků zpracovaných energo-informační technologií.

Jejich mimořádnost spočívá v tom, že podněcují imunitní systém a metabolismus k fyzickému odstranění jedovatých látek, ale také odstraňují „toxickou“ informační stopu z organismu.

Preparáty informační medicíny využívají schopnost imunitního systému řídit běh v našem organismu. Ten má za úkol hlídat vnitřní prostředí člověka, zabraňovat kumulaci nežádoucích toxinů a odstraňovat již existující toxiny.

Zjištění konkrétních zátěží v organismu a řízená detoxikace je účinná cesta za zdravím bez chaotickému užívání pro Vás neužitečných přípravků.